Перші закарпатські бобри

Нас часто питають: чому саме бобренята і як вони з'явились?
Отож, маленька історія про велику любов до дітей та бобрів, а також про те, як виникла та реалізується ідея бренду дитячого одягу «BabyBeaver».
Розпочалось все з того, що Хлопчик і Дівчинка їхали в машині і думали, що б такого вигадати, чого ще в Закарпатті нема. Та що там в Закарпатті – в Україні. Думали-гадали ті двоє і вирішили зробити життя дітей та дорослих веселішим. Оскільки вони дуже любили дітей, то розпочати вирішили саме з них. Так з'явились маленькі зубасті друзі, які здатні своєю посмішкою полонити серце кожного.

От і вирішили Хлопчик з Дівчинкою, що дитячі бодіки з авторським принтом бобренят стануть хорошим супутником дорослішання малюків. І рости ці бобренята будуть разом з дитиною, розвиватись та вчитись чомусь новому.

Вибір бобра, як головного героя, був очевидним – колись, за своєї необережності, Хлопчик показав Дівчинці гримасу бобра, яка назавжди увійшла в їхнє життя. Імена для героїв також вони обрали відразу - Гризун і Бубочка. Гризун – бо хлопчик любив щось погризти ближче до півночі, бажано, щоб воно пахло ковбасою або шоколадом. Бубочка – бо дівчинка бубоніла на нього за це.
Протягом двогодинного брейнштормінгу дорогою додому вони згенерували купу ідей, частину з яких забули відразу ж після озвучення. Вони сперечались і сварились, але бобри таки народились. Народились в голові, в думках, але не на папері.

Далі був пошук такого ж «бобренутого» Художника, який міг би втілити цю ідею в голові. За два тижні пошуків така людина знайшлась. Художниця не лише зрозуміла що вони хотіли, але і загорілась цією ідеєю. Вона генерувала ідеї, малювала допізна та вже любила своїх героїв не менше, ніж їхні «батьки». Вона стала їхньою «хрещеною мамою».

Кажуть, що Святий Миколай приносить хорошим діткам те, що вони найбільше хочуть. Свій подарунок отримали і Хлопчик з Дівчинкою. Саме на фестивалі пряників, який був приурочений до Дня святого Миколая, «Бобренята» вперше вийшли у світ. Протягом двох днів вони радували відвідувачів фесту, їх гладили та фотографували, а перші щасливчики отримали нових друзів.
От і закрутилось!.. Бобрів стає все більше, вони дорослішали, у них з'явились зубки, вони вчились повзати, ходити, кататись на мотоциклі, плавати та фарбувати губки. Згодом вони навчаться новим фішкам.

Бобряча сім'я росте і це добре, адже кожен може зможе знайти собі нового друга, який схожий на нього.
1
Раніше ми розповідали про те, як із дружиною придумали і почали розвивати маленький бізнес. Та що там бізнес - чудову історію під назвою Бобренята.
2
Також рекомендуємо прочитати про те, хто, як і з чого робить наших Бобренят та чому важливо знайти адекватного підрядника.
3
А ще є історія про ТОП питань, із вирішенням яких нам довелось зіштовхнутись при запуску інтернет-магазину.
+38 099 331 94 40
+38 066 74 60 490
uabeavershop@gmail.com