Новини Прожектора

Голова обласної ради виступив проти об'єднання лісгоспів Рахівщини і Тячівщини

Що
Про це Олексій Петров заявив на своїй офіційній сторінці.

За його словами, він брав активну участь у збереженні Рахівського району в рамках змін адміністративно-територіального устрою, тож усвідомлює унікальність умов обидвох районів.


- У окремих гірських територіальних громадах Рахівського та Тячівського району лісгоспи є, фактично, бюджетоутворюючими прибутковими підприємствами і їхня ліквідація відчутно вдарить по можливостям соціально-економічного розвитку цих громад.


За словами голови обласної ради, він звернувся до прем’єр-міністра України Дениса Шмигаля та міністра захисту довкілля та природних ресурсів України Романа Абрамовського з проханням виключити із списку підприємств, які підлягають укрупненню, «Ясінянське», «Рахівське», «Великобичківське», «Брустурянське» та «Мокрянське» лісові господарства.


- Слід враховувати інтереси новостворених гірських територіальних громад у яких не так багато можливостей для наповнення бюджету та створення робочих місць, - зазначив Олексій Петров.

Нагадаємо, лісгоспи Закарпаття об'єднають найближчим часом. Таке рішення прийняла Колегія Закарпатського обласного управління лісового та мисливського господарства. 23 березня, робоча група під головуванням Анатолія Полоскова повинна обговорити вже конкретні пропозиції для створення потужної моделі, яка сприятиме успішній лісовій реформі в Закарпатській області.