Новини Прожектора

Укрпошта відповіла на звинувачення з боку Зорі Рахівщини

Що
Як зазначили в компанії, по кожному випадку несвоєчасної доставки передплачених видань чи звернень клієнтів до Контакт-центру Укрпошти проводяться службові перевірки.

Остання службова перевірка показала, що 5 березня 2021 року працівники Укрпошти посортували й відправили на всі об’єкт поштового зв’язку свіжий номер газети «Зоря Рахівщини». Щоправда, з технічних причин не змогли відправити газету до м. Рахів. За інформацією пресслужби АТ "Укрпошта", спеціалісти зробили все, щоб максимально оперативно вирішити технічні питання, після чого надіслали газету до всіх відділень Укрпошти в м. Рахів.


Нагадаємо, на Рахівщині працівники районної газети поскаржились на випадки недоставляння газети підписникам.Неодноразовими були і випадки шахрайства з боку працівників поштамтів. Адже, за словами редакції, окрім підписки газета розповсюджується через посередників тільки у м. Рахів та смт. Великий Бичків. Однак читачі розповідають, що в окремих випадках їм пропонували купити газету і у поштових відділеннях, де газети апріорі не могло бути.