Як відкрити магазин, вартістю в дві безсонні ночі

Як відкрити магазин, вартістю в дві безсонні ночі
Продовжимо по ТОП проблем, з якими ми зіштовхнулись на самому початку.

Важливим кроком став вибір платформи, на якій ми пропонуватимемо наш товар. Для відкриття офлайнових точок потрібні кошти для оренди та закупівлі партії футболок і бодіків. Або ж зменшити власну маржу, якщо віддавати свій товар на реалізацію в існуючі магазини.

Як варіант розглядали співпрацю із ужгородським магазином «ЙОЙ», який пропонує покупцям в основному хенд-мейд та із мережею «Всі. Свої». Однак «ЙОЙ» виставив доволі непривабливі фіансові умови, а у «Всі. Свої» потрібно було специфічним способом формувати базу товару для інтеграції з їх магазином.

Тому ми вирішили піти шляхом найменшого супротиву і створити та розвивати свій інтернет-магазин. Тут, в принципі, суцільні переваги - не потрібно робити склад готової продукції на реалізацію, легко контролювати замовлення. І знову намалювалось кілька варіантів.

1. Віддати розробку і обслуговування магазину на аутсорс. Маючи кількох друзів, які займаються веб-розробкою, це був доволі привабливий варіант, але знову ж потребував доволі значної суми.

2. Замовити платформу для магазину у виробника наших бодіків і футболок. Таким шляхом пішла авторка Гуся. Її інтернет-магазин працює на платформі сайту Gooddoodes, а компанія-виробник повністю відповідає за комерційну і маркетингову складову, прийом та доставку замовлень покупцям. Звісно ж, за відсоток від вартості.

3. Зробити сайт на Wordpress, з яким я колись багато працював. Проте тут довелось би шукати плагіни для онлайн-магазинів, більшість яких платні і мають складну систему налаштувань.

4. Шукати ще якийсь варіант.

Так і вийшло. Ще раніше відкрив для себе онлайн-конструктор сайтів Tilda Publishing. Він дає можливість в інтуїтивно зрозумілому інтерфейсі формувати сторінки свого сайту із готових функціональних блоків - починаючи від текстових і закінчуючи формами для онлайн-платежів.
Шапка мобільної версії сайту
Перший варіант сайту являв собою звичайний landing page із каталогом товарів всередині. При виборі товару, якого ми додали всього кілька позицій, відкривалась картка із описом. Розрахунки ж із покупцями були можливі по передоплаті на банківську картку чи при отриманні на пошті.
Картка товару (мобільна версія)
Вибір Tilda позбавив нас першочергових витрат на домен, хостинг і обслуговування магазину. Адже все зробив своїми руками за один-два вечори.

Далі розповім про функціонал Tilda, з яким познайомився трохи пізніше, можливості, які надає ця платформа, еволюцію нашого сайту BabyBeavers та відкриття BeaverShop із гаслом «Бобри, харизма і футболки».
1
Раніше ми розповідали про те, як із дружиною придумали і почали розвивати маленький бізнес. Та що там бізнес - чудову історію під назвою Бобренята.
3
Також рекомендуємо прочитати про те, хто, як і з чого робить наших Бобренят та чому важливо знайти адекватного підрядника.
4
А ще є історія про ТОП питань, із вирішенням яких нам довелось зіштовхнутись при запуску інтернет-магазину.
+38 099 331 94 40
+38 066 74 60 490
uabeavershop@gmail.com