Знайти підрядника

Хто, як та з чого робить наших Бобренят?

Завжди дуже важко доручати комусь робити те, що ти виношуєш в голові та в серці. Це завжди ризик. Ніхто не може краще зрозуміти тебе, а ніж ти сам. Проте, якщо в тебе ручки ростуть не зовсім з того місця або вони ростуть для зовсім іншої роботи, то тут треба шукати людину, яка робить все професійно та якісно.
Пошук підрядників завжди складний. Вони всі різні, з різними підходами до роботи, з різними звичками та пріоритетами.

Наша неймовірна художниця Валя змогла зрозуміти нас та полюбити наших маленьких Бобренят як ніхто інший. Вона "народила" їх з наших думок та образів, вона "вчить" їх повзати, ходити, одягає у холодну пору року та "вчить" пірнати за карасями. А ще вона може створити Бобра, який буде твоїм братом чи сестрою, буде схожим на тебе.

Коли головне питання було вирішеним, то почався пошук власне бодіків та друкарні, яка б могла їх втілити. Якщо з основою для друку було все більш-менш ясно, то вибір методу друку став каменем спотикання. Ми зіткнулись з тим, що екологічних способів друку не так то й багато, а якісних принтерів ще менше. Для нашого продукту ми обрали прямий друк екологічними фарбами, оскільки ці речі носитимуть дітки і це дуже важливо. Крім того, такі вироби можна спокійно прати та прасувати. Так, такий вид друку дорожчий, ніж інші, але це ж здоров'я та безпека наших дітей!

Спробувавши декілька друкарень, ми знайшли більш-менш підходящу. Вона не губить наші замовлення, не відправляє їх в інший кінець країни та дотримується термінів (про це, мабуть, у наступній розповіді). Звичайно, якби ми мали власний принтер, то це дало б змогу швидше виконувати замовлення та знизити ціну. Ми працюємо над цим, але поки це лише у мріях.

Підсумовуючи все написане вище, хочемо сказати, що наші Бобренята екологічні та унікальні, вони особливі та пристосовані до життя та експлуатації.
1
Раніше ми розповідали про те, як із дружиною придумали і почали розвивати маленький бізнес. Та що там бізнес - чудову історію під назвою Бобренята.
3
А ще є історія про ТОП питань, із вирішенням яких нам довелось зіштовхнутись при запуску інтернет-магазину.
+38 099 331 94 40
+38 066 74 60 490
uabeavershop@gmail.com